Tao masáž

Tao smyslná masáž pro ženy obsahuje techniky, které otevíraji tělo, mysl i ducha.
Je to masáž, která dělá ženu celistvou. Používáme přírodní olej a celé tělo se postupně uvolňuje. Tato masáž obsahuje chvaty k otevření všech sedmi center (čakry) tak, aby energie mohla plynule proudit tělem. Tao masáž pro ženy, obsahuje techniku "Potěšení Perly", je to aktivace plusového bodu na ženském těle. Masíruje se zde perlička (klitoris). Velmi citlivé ženy mohou zažít i orgasmus. Masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení. Masáži perličky věnujeme asi tak 10 min. Masáž je zakončena masáží obličeje.
TAO MASÁŽE PRO ŽENY PŘISPÍVAJÍ K UVĚDOMNĚNÍ SI VNITŘNÍ KRÁSY A ENERGIE.
Žena se masáží harmonizuje. Pocit "vyrovnanosti" může trvat i několik dní. Může řešit problémy v oblasti sexuality. Uvolňuje nahromaděnou energii po náročných a stresujících částech dne.


Tao povzbuzující masáž pro muže je zaměřená na důkladné promasírování celého těla a otevření všech sedmi center (čakry) tak, aby energie mohla plynule proudit tělem. Taoistická masáž obsahuje techniku "Probouzení draka", kde se masíruje pohlaví - konkrétně tzv. Srdeční prstenec (žalud, uzdička). Muž se dostává relaxovaně do své energie a tak může vnímat své energetické tělo. Masáž nevede do bouřlivých forem vzrušení. Masáž nevede do ejakulace.
TAO MASÁŽ PRO MUŽE JE INSPIRACÍ, JAK ROZVÁDĚT SVŮJ SEXUÁLNÍ POTENCIÁL A TÍM UDRŽET VNITŘNÍ SÍLU.
Po masáži se muži mohou cítit velmi harmonizovaně, nabitě , ALE PŘITOM UVOLNĚNĚ. Tento stav může vydržet i několik dní. Masáž také prospívá k uvolnění napětí, které si vytváříme během dne stresem. Pro muže může být inspirací jak prohloubit a jak pracovat s vlastní sexualitou tak, aby se tím muž rozvíjel.
Doba masáže je 60 min.
Cena je 1950 Kč.

Doba masáže je 90 min.
Cena je 2500 Kč.